Przed nami III edycja Kongresu Firm Rodzinnych. Jedynego na Dolnym Śląsku wydarzenia adresowanego do osób prowadzących firmy rodzinne. Tegoroczna trzecia już edycja odbędzie się w dniach 3-4 marca W Haston City Hotel przy ul. Irysowej 1-3 we Wrocławiu i jej tematem przewodnim będzie hasło „Własność zobowiązuje“. Dolnośląski Fundusz Rozwoju jest współorganizatorem kongresu.

– Tegoroczna edycja Kongresu odbywać się będzie pod hasłem „Własność zobowiązuje”. Oznacza to, że chcemy analizować różne problemy z obszaru zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem rodzinnym poprzez pryzmat odpowiedzialności za przyszłość, rozwój, otoczenie i ciągłość działania, ale też za swoich pracowników i za swoje rodziny – zapowiada dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, inicjator i twórca Kongresu Firm Rodzinnych.

 

W tym roku zaplanowano m.in. dyskusje i prezentacje związane z innowacyjnymi modelami sukcesji, pokazujące rolę kobiet i partnerstwa w sukcesie firmy rodzinnej, poświęcone zarządzaniu pracownikami firmy rodzinnej oraz podkreślające rolę aktywności zagranicznej w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

– Zainteresowanie zeszłoroczną edycją Kongresu Firm Rodzinnych pokazuje, jak potrzebne jest tego typu wydarzenia dla lokalnych przedsiębiorców. Mam nadzieję, że tegoroczna edycja będzie cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem – podkreśla Marek Ignor, prezes Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju.

Udział w III Kongresie Firm Rodzinnych jest bezpłatny, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie –> https://www.wsb.pl/wroclaw/wspolpraca-z-biznesem/kongres-firm-rodzinnych

Pełny program wydarzenia dostępny również na oficjalnej stronie Kongresu Firm Rodzinnych 

III Kongres Firm Rodzinnych 3-4.03.2020 Haston City Hotel ul. Irysowa 1-3 we Wrocławiu.