Problem bezpieczeństwa danych to w dobie pandemii COVID-19 temat szczególnie palący. Wrażliwe dane, które codziennie krążą w Sieci, powinny być przedmiotem specjalnej uwagi ich właścicieli, w tym również małych i średnich przedsiębiorców. Właśnie z myślą o nich organizujemy webinar, który odbędzie się 28 lipca (wtorek) o godz. 12:30.

Powiemy m.in., jak zabezpieczyć systemy teleinformatyczne, dokonamy przeglądu najczęściej stosowanych rozwiązań zabezpieczających dane w środowisku MŚP, zwrócimy uwagę na to, czym jest czynnik ludzki i jak wpływa na bezpieczeństwo danych. Omówimy też prawne aspekty operowania danymi w Sieci oraz konsekwencje ich stosowania, odpowiemy również na pytania związane z tym zagadnieniem.

W wydarzeniu udział wezmą marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski, prezes zarządu Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju Marek Ignor, wicedziekan rady Okręgowej Izby Radców Prawnych Paulina Sosnowicz oraz ekspert ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Cyber Force Paweł Wałuszko.

Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy kliknąć w poniższy link z chwilą rozpoczęcia wydarzenia – we wtorek 28 lipca o godz. 12:30

Uwaga! We wcześniejszym terminie link będzie nieaktywny.

https://testujpl.clickmeeting.com/bezpieczenstwo-danych-malych-i-srednich-przedsiebiorstw

Serdecznie zapraszamy!