Zaczynali od jednej sali, teraz mają duży kompleks usług sportowo-rekreacyjnych. Tak o klubie “Piękni i Zdrowi” pisze portal TuWrocław.com.  Fitness klub skorzystał w DFR z pożyczki dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Fitness założony przez małżeństwo pasjonatów w Dzierżoniowie, działa od 15 lat, a jego właściciele twierdzą zgodnie, że prowadzenie biznesu w mniejszej miejscowości również jest sporym wyzwaniem.

Klub Piękni i Zdrowi, działający przy ulicy Parkowej w Dzierżoniowie, nie przegrywa konkurencji na lokalnym rynku usług.

– Na pewno sukces tkwi w kompleksowym podejściu do klienta. Nie oferujemy wyłącznie siłowni i fitnessu. Klientki i klienci mogą u nas pograć w squasha, pójść na saunę lub solarium, porolować ciało, kupic odżywki i suplementy oraz skorzystać z treningów personalnych i porad dietetycznych. Prowadzimy akademie, stowarzyszenia, kolonie. Nie spoczywamy na laurach – wymienia Małgorzata Sutuła, współwłaścicielka Pięknych i Zdrowych.

Firmę prowadzi z mężem, który jest rehabilitantem, a sama zajmuje się zarządzaniem. Zaczynali od wynajmowanego pomieszczenia o powierzchni 60 m kw, w którym udostępniali sprzęt typu Rolletic, teraz rozbudowują się przy ul. Parkowej do 1500 m kw. Nie ukrywają, że bez pożyczki z Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju dotrzeć do tego punktu byłoby ciężko. 

– DFR ma “ludzkie” podejście do przedsiębiorców, darzy ich większym zaufaniem. Nie to, co banki, które restrykcyjnie badają zdolność kredytową i traktują ludzi zazwyczaj dość bezosobowo. Zawsze polecam Dolnośląski Fundusz Rozwoju innym firmom, nam zaoferował korzystne warunki spłaty – mówi Małgorzata Sutuła. 

Gorąco zachęcamy do lektury całego tekstu w portalu TuWrocław.com.  W artykule znajdą też Państwo filmik o naszej współpracy z klubem fitness.

https://bit.ly/2ZnDbNo