Jedyne na Dolnym Śląsku wydarzenie adresowane do właścicieli przedsiębiorstw rodzinnych i ich następców – Kongres Firm Rodzinnych “Ciągłość i zmiana” odbędzie się w dniach 6-7 marca 2019 r. w Haston City Hotel we Wrocławiu. Dolnośląski Fundusz Rozwoju jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Podczas kongresu odbędzie się konferencja i warsztaty biznesowe oraz networking sprzyjający wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów

W pierwszym dniu przeprowadzone zostaną panele dyskusyjne poświęcone budowaniu marki, wychodzeniu na zewnętrzne rynki oraz innowacyjności. Prowadzącymi i uczestnikami paneli będą eksperci oraz przedstawiciele odnoszących sukcesy firm rodzinnych.

W drugim dniu odbędzie się śniadanie biznesowe połączone z networkingiem oraz warsztaty tematyczne z zakresu: sukcesji, czyli przygotowania firmy i rodziny do objęcia sterów przez młodsze pokolenie, a także mediacji, marketingu, finansowania firm oraz innowacyjności i digitalizacji.

Uczestnictwo w kongresie jest bezpłatne.

Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www: https://bit.ly/2Uf8IuY

Kongres jest wspólnym przedsięwzięciem nauki, biznesu i władzy samorządowej. Organizowany jest przez: Centrum Biznesu Rodzinnego Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Fundusz Rozwoju, Zachodnią Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Dolnośląską Izbę Gospodarczą, Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Związek Pracodawców Polska Miedź.