Jedyne na Dolnym Śląsku wydarzenie adresowane do właścicieli przedsiębiorstw rodzinnych i ich następców – Kongres Firm Rodzinnych “Ciągłość i zmiana”, odbędzie się w dniach 6-7 marca 2019 r. w Haston City Hotel we Wrocławiu. Dolnośląski Fundusz Rozwoju jest współorganizatorem kongresu.

Uczestnicy wezmą udział w konferencji, panelach dyskusyjnych, networkingu i warsztatach biznesowych. Prowadzącymi i uczestnikami paneli będą eksperci oraz przedstawiciele odnoszących sukcesy firm rodzinnych. Warsztaty będą dotyczyć: sukcesji, czyli przygotowania firmy i rodziny do objęcia sterów przez młodsze pokolenie, a także mediacji, marketingu, finansowania firm oraz innowacyjności i digitalizacji.

I właśnie w czwartek zapraszamy na prowadzony przez Dolnośląski Fundusz Rozwoju warsztat: FINANSOWANIE FIRM.

07.03.2019, Haston City Hotel Wrocław, Sala Jaguar A. Godz. 11.00-13.00.

Uczestnictwo w kongresie jest bezpłatne.

Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www: https://bit.ly/2Uf8IuY

Kongres jest wspólnym przedsięwzięciem nauki, biznesu i władzy samorządowej. Organizowany jest przez: Centrum Biznesu Rodzinnego Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Fundusz Rozwoju, Zachodnią Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Dolnośląską Izbę Gospodarczą, Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Związek Pracodawców Polska Miedź.