Masz ciekawy pomysł na biznes? Nie wiesz, jak zacząć?

 

Zgłoś się do nas! Dolnośląski Fundusz Rozwoju ogłasza drugą edycję konkursu na start-up. Zapraszamy studentów i pracowników naukowych, którzy mają ciekawy pomysł na biznes. Konkurs organizujemy wraz z sześcioma wrocławskimi uczelniami: Uniwersytetem Ekonomicznym, Politechniką Wrocławską, Uniwersytetem Medycznym, Uniwersytetem Przyrodniczym, Uniwersytetem Wrocławskim, Wyższą Szkołą Bankową i SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym.

W zeszłorocznej edycji konkursu wzięli udział studenci i pracownicy naukowi wiodących uczelni wrocławskich. Jeden z pomysłów doczekał się już realizacji. Troje przedstawicieli Uniwersytetu Ekonomicznego zaprezentowało pomysł na dystrybucję ekologicznych środków czystości i kosmetyków w zwrotnych opakowaniach szklanych. Dziś firma Refeel przygotowuje się już do wejścia z produktem na rynek, a DFR Inwestycyjny wsparł start-up środkami na kwotę blisko 220 tysięcy zł. 

Najlepsze pomysły mogą zostać wsparte merytorycznie i finansowo w formule smart money. Wejdź na www.dfr.org.pl/konkurs_startupowy i prześlij nam prezentację swojego projektu do 15.11.2020 r. Zapraszamy do udziału!